Polacy czytają Polaków | wymianka książkowa

sobota, grudnia 03, 2016

Hej!
Dzisiaj chciałabym przedstawić wam pewną akcję, którą zorganizowałam razem z Kitty :D. Jak już możecie się domyślić z tytułu posta, jest to wymiana książkowa! Chciałam ją zorganizować od bardzo dawna, ale ciągle nie mogłam się zebrać, więc naprawdę cieszę się, że w końcu się to udało!

Tematem tej wymiany są polscy autorzy, więc zabawa polega wysyłaniu książek tylko i wyłącznie ich autorstwa, a wszystko po to, by choć na minimalną skalę wypromować u nas czytelnictwo Polaków. Jeśli nie czytacie ich za dużo albo w ogóle i boicie się zgłosić, nie martwcie się, pary w miarę możliwości będą dobierane na zasadzie czytający-nieczytający :). Pod koniec wymiany wszyscy podzielimy się na blogach naszymi wrażeniami, dlatego pamiętajcie, by od razu, gdy dostaniecie paczkę, zrobić jej zdjęcie!

Regulamin:
1. Zapisy do wymiany trwają od 3 do 31 grudnia 2016 r.
2. Warunkiem uczestnictwa jest:
a) prowadzenie bloga (nie tylko recenzenckiego), ewentualnie posiadanie instagrama;
b) udostępnienie podlinkowanego baneru;
c) posiadanie adresu korespondencyjnego na terenie Polski.
3. Wziąć udział mogą osoby, które ukończyły 16 lat. W innych przypadkach będziemy rozpatrywać sprawę indywidualnie.
4. Zgłoszenia należy wysyłać na maila - wymianapolska@gmail.com – według poniższego wzoru:

1. Imię i nazwisko
2.  Nick oraz link do bloga
3. Adres korespondencyjny
4. Jak najdokładniej opisz swój gust czytelniczy, czyli wszystko o ulubionych gatunkach, autorach (tych polskich i nie tylko), co lubisz, czego nie lubisz, twoje must read. Jeśli nie czytasz polskich autorów, nic nie szkodzi. Napisz, co się tobie zazwyczaj nie podoba w takich książkach, jakich autorów w ogóle nie potrafisz przetrawić. Napisz, o czym tylko chcesz, a co uważasz za ważne.
5. Jakieś inne uwagi

5. Wysyłając maila, automatycznie zgadzacie się na wzięcie udziału (do końca grudnia macie czas na zmienienie decyzji) oraz na wysłanie adresów waszej parze. 
6. Wylosowane pary przedstawimy do 7 stycznia 2017 r.  W przypadku nieparzystej liczby zgłoszonych osób - wysyłamy wężykowo ( a wysyła do b, b do c, c do d itd.)
7. Przesyłki, wysłane listem poleconym, muszą zostać dostarczone najpóźniej do 10 lutego 2017 r.
8. W paczce przede wszystkim powinna znajdować się książka autorstwa polskiego autora, ale nie wysyłamy tylko samej książki. Reszta zależy od was. 
9. Gdy otrzymacie paczkę, należy poinformować nas o tym mailowo oraz wysłać zdjęcia zawartości.
10. 17 lutego wszyscy publikujemy posty, dotyczące naszych paczek.
11. Osoby, które zgłoszą się z nastawieniem „chcę dostać, ale nie wyślę”, będą miały zakaz brania udziału w takich zabawach.

A oto banerek:


I jak, weźmiecie udział?

Brak komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz!

Obsługiwane przez usługę Blogger.