Cynka pozbywa się książek!

poniedziałek, maja 02, 2016

Przeorganizowałam połowę mojej biblioteczki i doszłam do wniosku, że jest parę książek, których już nie chcę. Część czytałam, część nie, część mi się nie spodobała, a cześć spodobała, mimo to nie czuję się do nich jakoś szczególnie przywiązana, więc postanowiłam się ich pozbyć, a dokładniej mówiąc - wymienić na coś innego!
Chwilowo nieaktualne!!!

No więc większość książek jest idealnym stanie, część ma jakieś mankamenty (Cyrk Nocy ma złamany grzbiet ;c), ale o tym poinformuję mailowo, mogę też podesłać więcej zdjęć. Ogólnie to książki zamierzam wysyłać listem poleconym ekonomicznym, a osoby zainteresowane proszę o pisanie maila medicine013@gmail.com :D. Nie mam jakiejś listy książek, które chcę mieć, po prostu podeślijcie tytuły, jakie macie na wymianę. Ewentualnie możecie sugerować się tym postem.No i jak, jesteście czymś zainteresowani?

6 komentarzy:

 1. Ja nie mam książek na wymianę, bardziej ten problem, że ciężko mi się rozstawać z moimi :D
  Za to polecam wszystkim Siłę trucizny <3 ja dwie kolejne części po angielsku kupiłam, aby mieć całą trylogię na półce :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem za bardzo sentymentalna w stosunku do moich książek dlatego z wymiany nic nie będzie. Mam jednak nadzieję, że znajdą się osoby, które będą chciały się wymienić :)
  http://wielopasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety nie mam żadnych książek na wymianę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Za bardzo przywiązuję się do książek, nie potrafię ot tak się wymienić :(
  Pozdrawiam ^-^
  https://natalie-and-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!

Obsługiwane przez usługę Blogger.